Het was een prima hotel met bar zodat je lekker een biertje kunt drinken na het skien. Lekker centraal gelegen in het dorp. Dus kun je gemakkelijk nog even naar de kroeg of een restaurant.
Dit skihotel is centraal gelegen in het toeristische dorpje Soldeu, ongeveer 700 meter van het skigebied Grandvalira. In de omgeving van het hotel bevinden zich winkelzones met winkels, cafetaria's, bars, restaurants en discotheken. Een halte van het openbaar vervoer vind je op loopafstand. De kamers bieden airconditioning, centrale verwarming en een badkamer. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluisje en een minibar beschikbaar. Ook een koelkastje is aanwezig. Kleine extra's zoals internettoegang, een telefoon, een televisie en WiFi maken het verblijf nog aangenamer. De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. WiFi in de gemeenschappelijke ruimtes maakt het de gasten mogelijk om in contact te blijven met vrienden of familieleden. In het hotel vind je een restaurant, een eetzaal, een koffiehuis, een bar en een pub. Het is mogelijk om inkopen te doen in een supermarkt en andere winkels. Als je met de auto komt, kan je parkeren in een garage of op de parkeerplaats. Er is tot slot een conferentieruimte voor conferenties, lezingen of congressen.
In het centrum van Serfaus, op slechts twee minuten lopen van de gondel, ligt Hotel Gabriela. De liften brengen je in mum van tijd naar de toppen van het skigebied Serfaus-Fiss-Ladies. De kamers in dit hotel bieden uitzicht op het berglandschap en zijn modern ingericht met veelal houten meubilair.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het hotel is een uiterst charmant 4-sterrenhotel met een centrale ligging in de voetgangerszone van Saalbach en op zeer korte afstand van de skiliften. Het wellnesscentrum van ca. 350 m² biedt je de ontspanning die je nodig hebt na een dag op de piste.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Sweet Little Home is een charmant en knus hotel gelegen in het pittoreske Sankt Anton. Met zijn warme en huiselijke sfeer biedt het hotel een comfortabel toevluchtsoord voor gasten die op zoek zijn naar een ontspannen en gezellig verblijf.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België