Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen
In het centrum van Mayrhofen ligt Hotel Gasthof Brücke, direct naast twee kabelbanen van dit skigebied. De kamers van het hotel hebben allemaal een zithoek en een luxe badkamer waar het aan niets ontbreekt. De comfortabele bedden zorgen ervoor dat je iedere dag volledig uitgerust aan het ontbijt verschijnt. In het restaurant worden Tiroolse specialiteiten geserveerd. Een aantal ingrediënten die de chefkok gebruikt komen zelfs van de boerderij die in eigen beheer is. Er is ook een spa in het hotel die ontspanning aan de gasten. Kom volledig tot rust in het stoombad of op het verwarmde waterbed. Tot slot is er gratis parkeergelegenheid bij het hotel.
Mayrhofen ligt in het Zillertal gebied. Het is een levendig dorp met een typisch Oostenrijkse charme. De après-ski van Mayrhofen is beroemd. Mayrhofen staat bekend als après-ski dorp bij uitstek. Direct na het skiën lopen de kroegen vol. De Umbrella Bar, de Ice Bar en Nicki’s Schirmbar zijn dan de hotspots. Later op de avond ga je naar de Speak Easy, de Apropos of één van de vele andere bars of discotheken.
De dorpen Hippach, Mayrhofen, Finkenberg en Tux hebben hun gebieden op elkaar aangesloten tot één groot, gemeenschappelijk skigebied: Ski Zillertal 3000, dat op de grens van het Zillertal en Tuxertal ligt. Deze regio heeft alles wat een skiër zoekt. Zelfs de echte cracks zijn hier helemaal in hun element. De 45 liften ontsluiten meer dan 143 kilometer piste, waarvan 42 blauw, 84 rood en 17 zwart is. Tenslotte is er Hintertux, een hoteldorp ver achter in het dal, aan de voet van de indrukwekkende Tuxer Gletsjer. Op deze gletsjer ligt een skigebied met 88 kilometer piste waar je maar liefst 365 dagen per jaar kan skiën.
4-sterrenhotel Grubachhof biedt voor eenieder wat wils. Het tpyische Tiroolse hotel is perfect gelegen waardoor iedere gast volledig tot rust komt. De kamers in het hotel beschikken over een balkon. Daarnaast heeft het hotel een binnenzwembad en een prachtige spa.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Der Waldhof is een comfortabel en gezellig 4-sterrenhotel voor de actieve wintersporter. Het winkelgebied met bars, restaurants en winkels is vlakbij te vinden, op 400 meter afstand. Het hotel ligt tevens aan de piste. Ontspan in de ruime, comfortabele kamers.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het prachtige Design & Wellness Hotel Alpenhof is luxe in moderne stijl! Dit heerlijk hotel ligt midden in het centrum met de apres-ski op loopafstand! Het hotel heeft een een verwarmd binnenzwembad, een gecombineerd binnen- en buitenzwembad, een moderne sauna en een stoomruimte.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België