Wij waren enorm tevreden met de skireis. Mooi dat we dit – dicht op het wintersportseizoen – met jullie konden regelen.


Hotel Anthony's

Dit moderne hotel ligt in het centrum van Sankt Anton. De Galzigbahn en Gampenbahn liggen op 100 meter afstand van het hotel. Dit hotel beschikt over een luxe infinity pool die uitkijkt op de bergen. De spa van het Anthony’s Life&Style Hotel beschikt over een Finse sauna, een biosauna, ontspannings- en massagekamers, en een hot tub. Bij de sportwinkel kun je skimateriaal huren en opslaan. Alle ruime kamers bieden een balkon met uitzicht op de Arlberg. Ze hebben een moderne Tiroler inrichting en beschikken over een zithoek, een flatscreen-tv met kabelzenders en een iPod-dock. De badkamers zijn uitgerust met badjassen, slippers, een haardroger en toiletartikelen. Je kunt dineren in het steakhouse of de pizzeria van het Anthony’s Life&Style Hotel. Er is ook een café en een Amerikaanse bar met livemuziek.
  • Infinity pool 
  • Wellness
  • Gratis WiFi
  • Parkeergelegenheid 
  • Gratis skidepot 
  • Bar
  • Restaurant
100

Sankt Anton

Sankt Anton heeft zich in een korte tijd ontwikkeld tot een florerend en mondain centrum voor de wintersport, met internationale bekendheid. Je bent in Sankt Anton op de juiste plaats voor de altijd gezellige drukte met vele sfeervolle après-ski gelegenheden. De Mooserwirt is al jaren een begrip in Oostenrijk en ver daarbuiten! 

Skigebied

Vanuit Sankt Anton kun je met de Arlbergskipas gebruik maken van 97 liften, die ruim 305 kilometer pistes ontsluiten in het altijd sneeuwzekere skigebied van Ski Arlberg! Met de Arlbergskipas kun je skiën in drie skigebieden. Allereerst Rendl, waar beginners en enigszins gevorderden rustig kunnen skiën. Zij kunnen ook terecht in het tweede gebied (Gampen-Kappal). Bekender is Valzig Valluga met zijn prachtige skigebieden. Vergevorderde piste skiërs en tiefschneebedwingers kunnen hier hun hart ophalen.
Het Arlbergskigebied kan zich meten met de beste skigebieden in Europa: afwisselend en uitdagend voor gevorderden maar ook zeer geschikt voor beginners.

Waarom kiezen voor Wens Business Events?

Persoonlijk contact
Tot in de puntjes geregeld
Incentives volledig op maat

Bezoekers bekeken ook...

sankt-anton-hotel-talhof-nigg-oostenrijk-1

Talhof Nigg ligt in een voetgangersgebied in het hart van Sankt Anton am Arlberg, op 400 meter van de skiliften Galzigbahn, Gampenbahn en Rendlbahn. Het treinstation van Sankt Anton am Arlberg ligt op 5 minuten lopen van het hotel en biedt verbindingen naar internationale bestemmingen. De meeste
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

kitzbuhel-hotel-kaiserhof-1

Hotel Kaiserhof Kitzbühel, 4 Sterne Superior ligt naast de Hahnenkamm-kabelbaan, op slechts 5 minuten wandelen van het centrum van Kitzbühel. De kamers van Hotel Kaiserhof zijn ingericht in een traditioneel Tiroler stijl.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

zell-am-see-hotel-gruner-baum-oostenrijk-1

Hotel Gruner Baum wordt door een familie beheerd en ligt op slechts een paar minuten lopen van het meer en de kabelbaan. Het heeft een centrale ligging in het voetgangersgebied van Zell am See. Het hotel beschikt over kamers en appartementen die zijn verspreid over het terrein van het hotel.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Reviews

logo-tonyschocolonely-1

1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!

Bart van Heumen, Tony Chocolonely

logo-deloitte-1419

Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.

Deloitte België

img-2052-1409-onaangepastorigineel-1

Kan ik helpen?