dit is precies wat ik zocht bij het organiseren van een ski trip!
Mayrhofen ligt in het Zillertal gebied. Het is een levendig dorp met een typisch Oostenrijkse charme. De après-ski van Mayrhofen is beroemd. Mayrhofen staat bekend als après-ski dorp bij uitstek. Direct na het skiën lopen de kroegen vol. De Umbrella Bar, de Ice Bar en Nicki’s Schirmbar zijn dan de hotspots. Later op de avond ga je naar de Speak Easy, de Apropos of één van de vele andere bars of discotheken.
De dorpen Hippach, Mayrhofen, Finkenberg en Tux hebben hun gebieden op elkaar aangesloten tot één groot, gemeenschappelijk skigebied: Ski Zillertal 3000, dat op de grens van het Zillertal en Tuxertal ligt. Deze regio heeft alles wat een skiër zoekt. Zelfs de echte cracks zijn hier helemaal in hun element. De 45 liften ontsluiten meer dan 143 kilometer piste, waarvan 42 blauw, 84 rood en 17 zwart is. Tenslotte is er Hintertux, een hoteldorp ver achter in het dal, aan de voet van de indrukwekkende Tuxer Gletsjer. Op deze gletsjer ligt een skigebied met 88 kilometer piste waar je maar liefst 365 dagen per jaar kan skiën.
Sinds 2015 biedt deze accommodatie diverse luxueuze appartementen en studio's op slechts 1500 meter van Saalbach. De individueel ingerichte kamers en appartementen hebben een balkon of een terras, een volledig uitgeruste keuken, en een badkamer.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Dit prachtige 5-sterren hotel is onlangs gerenoveerd en is enkel toegankelijk voor volwassenen. Het bevindt zich in het centrum van Mayrhofen, op 5 minuten lopen van het skigebied Zillertal 3000. In de spa van 1400 m² vind je onder meer een sauna, een stoombad en een binnenzwembad.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het in chaletstijl gebouwde hotel en restaurant Fleur De Neige ligt in Châtel, in de vallei van de Abondance bij het skigebied Portes du Soleil. Het hotel ligt in de Franse Alpen op 1200 meter hoogte, op anderhalf uur rijden van de luchthaven van Genève.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België