Luxe hotel met heerlijk verwarmd binnen en buitenzwembad
Sfeervolle, allround wintersportplaats! Intens beleven en genieten op wintersport in Oostenrijk in het plaatsje Zell am See (757 meter)! Dit historische stadje is een mooie wintersportplaats gelegen aan de Zeller See. Het is een zeer gezellige plaats die op het gebied van après-ski veel te bieden heeft. Talrijke cafés, barretjes, restaurants en discotheken bruisen tot diep in de nacht. Verder is er een sportcentrum met o.a. een zwembad, fitness en sauna, een tennis- en squashhal, een overdekte schaatsbaan en een verlichte rodelbaan.
Zell am See - Kaprun (voorheen Europa Sportregion) is één van de mooiste skigebieden van Oostenrijk. Door de aanwezigheid van een gletsjer en het uitgebreide aantal sneeuwkanonnen biedt het skigebied zelfs 100% sneeuwzekerheid. Het extra voordeel van deze gletsjer is bovendien dat deze zowel geschikt is voor beginners als voor gevorderden.
Vanuit Zell am See vertrekken een drietal gondels die voor snel vervoer zorgen naar de hoogste toppen van de Schmittenhöhe. Tevens is er sinds 2019 een verbinding met het skigebied van Saalbach-Hinterglemm-Fieberbrunn en heb je dus de beschikking over 400 kilometer piste!
Hotel Tauernhof is een heerlijk 4-sterrenhotel in het centrum van Flachau. De Star Jet I ligt op slechts 400 meter van het Tauernhof en de skibus stopt direct voor het hotel. De kamers bieden het comfort dat je na een dag actief bezig zijn nodig hebt.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Dit comfortabele Harakiri Partyhouse hotel is in de winter van 2011/2012 geopend en ligt midden in het centrum van het populaire Mayrhofen. De hoofdskilift ‘Penkenbahn’ bevindt zich op minder dan 100 meter loopafstand. Het hotel heeft een moderne uitstraling.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het Raffl's Tyrol Hotel ligt in het hart van Sankt Anton. Het combineert modern design en traditioneel Tiroolse elementen en beschikt over een biosauna en een aromatisch stoombad. Er is ook een mooie huisbar in het hotel aanwezig. Halfpension is inclusief een 5-gangenmenu.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Luxe hotel met heerlijk verwarmd binnen en buitenzwembad, mooie grote ruime kamers en alle voorzieningen op loopafstand. Het uitgaanscentrum is goed bereikbaar met de taxi, maar de apres-ski in de buurt is ruim voldoende voor een gezellig drankje en dansje.
Derksen & Drolsbach
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely