Het was een prima hotel met bar zodat je lekker een biertje kunt drinken na het skien. Lekker centraal gelegen in het dorp. Dus kun je gemakkelijk nog even naar de kroeg of een restaurant.
Dit comfortabele Harakiri Partyhouse hotel is in de winter van 2011/2012 geopend en ligt midden in het centrum van het populaire Mayrhofen. De hoofdskilift ‘Penkenbahn’ bevindt zich op minder dan 100 meter loopafstand. Het hotel heeft een moderne uitstraling. Er is een hippe loungebar voor de ontspanning en nachtclub voor in de late uurtjes. Verder vind je de skiverhuur aan huis! Er is een gratis parkeerplaats op ongeveer drie minuten loopafstand, maar je kan tegen betaling ook parkeren in de garage onder het hotel. De kamers zijn van alle gemakken voorzien: badkamer met douche, toilet, föhn, televisie en gratis internet. Je verblijft hier op basis van logies & ontbijt; iedere ochtend wacht je een uitgebreid ontbijtbuffet.
Mayrhofen ligt in het Zillertal gebied. Het is een levendig dorp met een typisch Oostenrijkse charme. De après-ski van Mayrhofen is beroemd. Mayrhofen staat bekend als après-ski dorp bij uitstek. Direct na het skiën lopen de kroegen vol. De Umbrella Bar, de Ice Bar en Nicki’s Schirmbar zijn dan de hotspots. Later op de avond ga je naar de Speak Easy, de Apropos of één van de vele andere bars of discotheken.
De dorpen Hippach, Mayrhofen, Finkenberg en Tux hebben hun gebieden op elkaar aangesloten tot één groot, gemeenschappelijk skigebied: Ski Zillertal 3000, dat op de grens van het Zillertal en Tuxertal ligt. Deze regio heeft alles wat een skiër zoekt. Zelfs de echte cracks zijn hier helemaal in hun element. De 45 liften ontsluiten meer dan 143 kilometer piste, waarvan 42 blauw, 84 rood en 17 zwart is. Tenslotte is er Hintertux, een hoteldorp ver achter in het dal, aan de voet van de indrukwekkende Tuxer Gletsjer. Op deze gletsjer ligt een skigebied met 88 kilometer piste waar je maar liefst 365 dagen per jaar kan skiën.
Middenin het centrum van Ischgl vind je het Elizabeth Arthotel. De locatie is werkelijk perfect, want het hotel is gelegen aan de skipiste en op slechts 10 meter van de kabelbanen van het skigebied. De kamers van het hotel hebben allen een balkon dat prachtig uitzicht biedt op de pistes.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het Sporthotel Royer ligt op slechts 5 minuten lopen van de Planai-kabelbaan en het centrum van de stad. Het beschikt over binnen- en buitenzwembaden en veel recreatieve voorzieningen. De 3 restaurants en de bar van het hotel hebben een uitstekende keuken en wijnen.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Sinds 2015 biedt deze accommodatie diverse luxueuze appartementen en studio's op slechts 1500 meter van Saalbach. De individueel ingerichte kamers en appartementen hebben een balkon of een terras, een volledig uitgeruste keuken, en een badkamer.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België