dit is precies wat ik zocht bij het organiseren van een ski trip!
Hotel Kohlerhof ligt direct naast de piste bij de Spieljochbahn. Het centrum van Fügen ligt op 800 meter afstand. De hotelkamers zijn ruim en elegant opgezet voorzien van alle gemakken en ook in de badkamer ontbreekt het aan niets. In het hotel kun je na de skidag genieten van de uitgebreide wellnessruimte en binnen– en buitenzwembad. De spa van bijna 3000 m2 en de wellnessfaciliteiten bestaan verder onder meer uit 6 sauna's, een bubbelbad, een stoombad en een zonneterras. Er zijn tevens verschillende schoonheids- en massagebehandelingen te boeken in het hotel. Het Kohlerhof heeft een eigen restaurant waar ze de traditionele Oostenrijkse en internationale gerechten serveren, een pizzarestaurant en een wijnkelder. Er is ook een après-skibar en een cocktailbar. Kortom; voldoende vertier binnenshuis!
Fügen ligt op een hoogte van 545 meter en is een levendige bestemming. Het centrum voelt gezellig aan door een leuke mix van restaurants, winkels en bars.
Fügen ligt aan het begin van het Zillertal en heeft een eigen skigebied genaamd Spieljoch. Spieljoch is een bescheiden skigebied waar met name beginners zich zullen vermaken. Op 12 kilomter afstand ligt het skigebied van Hochfügen dat door een verbinding met Kaltenbach toegang heeft tot 80 kilometer aan pistes. Gevorderde skiërs voelen zich waarschijnlijk meer thuis.
Hotel Eberl ligt op slechts 500 meter afstand van de lift die toegang biedt tot het skigebied Zillertal 3000. Dit 4-sterrenhotel in Finkenberg heeft een wellnesscentrum met sauna’s, overdekt zwembad en fitnessruimte. Het hotel heeft een eigen restaurant, bar en een gezellige stube.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Op circa vijf minuten lopen van het centrum van Westendorp ligt hotel Bichlingerhof. De skilift is gelegen op slechts 700 meter afstand. In het hotel bevindt zich een Tirools restaurant en vanaf het hotel heb je uitzicht op het Hohe Salve-gebergte.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt in een rustige straat op steenworp afstand van het centrum van Kirchberg. De skiliften bevinden zich eveneens op loopafstand. Na een dag skiën kun je bijkomen in de ruime en gezellige kamers. Allen zijn voorzien van eigen badkamer met douche/bad en toilet.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België