Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen
Val Thorens ligt op 2300 meter hoogte en maakt deel uit van het gigantische skigebied Les Trois Vallées. In welke accommodatie je ook zit, je hoeft in Val Thorens nooit ver te lopen naar de piste. Er lopen verschillende pistes dwars door het dorp. De liften behoren tot de meest efficiënte liften ter wereld qua hoeveelheid wintersporters die per uur omhoog gebracht kunnen worden. Val Thorens is hét Franse après-ski dorp. Beter gezegd het is het enige Franse dorp dat in de buurt van Oostenrijk komt. Overdag, net na het skiën, 's avonds en 's nachts. Als je wilt hoef je hier niet op de ski’s of board te staan en kun je alleen maar feesten.
Les Trois Vallées is één van de grootste aaneengesloten skigebied ter wereld! De pistes liggen tussen tien verschillende dorpen die allemaal hun eigen franse uitsraling hebben. Les Trois Vallées is het gebied voor de onverzadigbare kilometervreter, de beginnende skier en de feestvierder. In Les Trois Vallées hoef je niet bang te zijn voor verveling, de keuze aan pistes is enorm. Of je glooiende pistes zoekt tussen de bomen of hooggelegen afdalingen met een ongekend uitzicht… hier vind je alles. Voor geoefende skiërs is het op een dag (goed doorskiën!) mogelijk om alle dorpen van het skigebied aan te doen, le Grand Tour des Trois Vallées. Het gebied heeft zoveel keuze aan pistes dat iedereen hier zijn hart kan ophalen. Naast de pistes zijn ook de off-piste mogelijkheden onbeperkt.
Het Victoria Hotel & Residence in Villars is een elegant en stijlvol hotel dat bekend staat om zijn charme en gastvrijheid. Het hotel ligt in het hart van het schilderachtige Zwitserse bergdorp Villars, omgeven door adembenemende natuur en panoramische uitzichten.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Dit moderne hotel ligt in het centrum van Sankt Anton. De Galzigbahn en Gampenbahn liggen op 100 meter afstand van het hotel. Dit hotel beschikt over luxe infinity pool die uitkijkt op de bergen. De spa van het Anthony’s Life&Style Hotel beschikt over een Finse sauna en een biosauna.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Der Waldhof is een comfortabel en gezellig 4-sterrenhotel voor de actieve wintersporter. Het winkelgebied met bars, restaurants en winkels is vlakbij te vinden, op 400 meter afstand. Het hotel ligt tevens aan de piste. Ontspan in de ruime, comfortabele kamers.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België