Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen
Hotel Les Melèzes ligt in het resort Les Deux Alpes, naast de ski-tracks en op loopafstand van het centrum. Het biedt je een warm en vriendelijk welkom. Ideaal voor ski-liefhebbers. Het is één van de best beoordeelde accommodaties in Les Deux Alpes. Het hotel beschikt over 34 comfortabele kamers met een gezellige inrichting. Sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op de bergen. Het hotel beschikt over een sauna, een solarium, een eigen parkeerplaats, een restaurant en een brouwerij die lokale specialiteiten serveert.
In het skigebied van Les Deux Alpes kun je 365 dagen per jaar skiën. In de zomer moet je het echter doen met ongeveer 20 kilometer aan pistes terwijl je hier in de winter meer dan 200 kilometer aan pistes tot je beschikking hebt. De pistes van Les Deux Alpes liggen aan weerszijde van het dorp. Vallée Blanche is echter niet al te uitgebreid waardoor met name beginners zich hier op hun gemak zullen voelen. Gevorderden zoeken direct de hoger gelegen pistes van La Toura en La Fée op.
Les Deux Alpes is al jarenlang een populaire wintersportbestemming in de Franse Alpen. Door de aanwezigheid van een gletsjer is het skigebied 100% sneeuwzeker en voor Franse begrippen is er een uitbundige après-ski. Het dorp bestaat uit 2 gedeeltes. de loop der tijd zijn beide delen van Les Deux Alpes aan elkaar gegroeid. Je hebt in het dorp een ruime keus aan winkels, restaurants en barretjes Daarnaast is het fijn dat de liften vrijwel altijd op loopafstand van je onderkomen liggen. Les Deux Alpes is een sneeuwzeker en bruisend wintersportdorp waar zowel ervaren freestylers als beginnende skiërs zich thuis voelen.
Hotel Antony is gelegen in het centrum van Ischgl en op slechts 300 meter vind je supermarkten en de kabelbaan. De kamers in het hotel zijn uitgerust met comfortabele bedden, een flatscreen-tv en de badkamer is ook van alle gemakken voorzien.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Latini ligt op een rustige locatie in het bergachtige landschap bij het meer de Zeller See. Het hotel bevindt zich in Zell am See in de wijk Schüttdorf. De kabelbaan Areitbahn ligt op nog geen 2 minuten van het hotel en brengt je naar het wandel- en skiparadijs op de berg Schmittenhöhe.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het Sanotel is een modern hotel in Bad Gastein. Het hotel heeft een idyllische ligging in dit prachtige kuuroord en biedt een adembenemend uitzicht op de omgeving. Vanaf het hotel brengt een gratis pendeldienst je naar de skiliften, die je naar de top van de 2492 meter hoge Graukogel brengen.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België