Ligging is ideaal en er zijn veel faciliteiten in het hotel. Kamers waren netjes verzorgd en ruim.

Van Doorne N.V.

Hotel Places

Hotel Places ligt aan de voet van de pistes in het centrum van Obertauern, het is één van de beste hotels in ons assortiment en in 2023 geheel gerenoveerd. Gelegen aan de voet van de pistes in het centrum van Obertauern.  De kamers van Hotel Places zijn ingericht met warme en natuurlijke kleuren, en ze hebben allemaal een kluisje, satelliettelevisie en een badkamer. Er zijn tal van faciliteiten die het hotel aanbiedt. Het hotel beschikt over 2 restaurants, gratis parkeergelegenheid en een spa met een binnenzwembad en een bubbelbad. Hotel Places heeft een buffetrestaurant met een open keuken. Gasten kunnen genieten van drankjes en cocktails in de lounge met open haard en panoramisch uitzicht op de Alpen. De spa van het Places hotel heeft een binnensauna, een buitensauna, een stoomruimte met aromatherapie, een ontspanningsruimte en een fitnessruimte.  De gemeenschappelijke ruimtes van het hotel zijn voorzien van gratis WiFi. Het hotel heeft tot slot ook een eigen sportwinkel.

  • Binnenzwembad
  • Wellnesscentrum
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Gratis WiFi
  • Gym
  • Rookvrije kamers
  • Restaurant
  • Bar
250

Obertauern

Deze charmante en sneeuwzekere omgeving, waar het skiseizoen met spectaculaire feesten wordt ingewijd en afgesloten, kan men alles te voet bereiken. Hier heeft men de beschikking over een zeer groot gevarieerd aantal pistes van vele kilometers lang. Voor alle niveaus is er meer dan genoeg te doen op de in totaal 100 kilometer aan pistes.

De après-ski is hier erg aangenaam en levendig. Vanaf elke huisdeur kun je zonder problemen bij een van de skiliften komen. Het gezellige centrum biedt vertier tot in de late uurtjes. Daarnaast was het de thuisbasis van de Beatles in de jaren ’60.

Skigebied

Obertauern is een aardig gebied voor de gemiddelde skiërs hoewel de meeste pistes relatief kort zijn. De zwarte piste onder de Gamsleiten 2 is een begrip in Oostenrijk! Verder vind je in het skigebied diverse andere uitdagende rode pistes.
Obertauern wordt terecht de “Schneeschüssel” of de sneeuwkom van Oostenrijk genoemd. Dat is niet gek, want het winterseizoen duurt er maar liefst zes maanden. De pistes liggen er al tijdens de openingsweken perfect bij voor ontspannen skiplezier. Een mooie tocht is de ronde om Obertauern heen. Dit wordt ook wel de “Tauernrunde” genoemd en die kun je linksom of rechtsom skiën. 

Waarom kiezen voor Wens Business Events?

Persoonlijk contact
Tot in de puntjes geregeld
Incentives volledig op maat

Bezoekers bekeken ook...

saalbach-hotel-auwirt-oostenrijk-1

Hotel Auwirt Zentrum ligt aan de voet van de Schattberg, op 100 meter van de skilift naar skigebied Saalbach-Hinterglemm. In het hotel zijn moderne en traditionele elementen op unieke wijze met elkaar gecombineerd. Het hotel ligt aan het begin van het voetgangersgebied en het centrum.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

mayrhofen-pension-strass-oostenrijk-1

Pension Nordstern in Mayrhofen biedt een gezellig en gastvrij verblijf in het hart van de Oostenrijkse Alpen. Dit traditionele pension is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in de prachtige regio Zillertal. Het hotel straalt geen luxe uit.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

sankt-anton-hotel-anthony-s-oostenrijk-1

Dit moderne hotel ligt in het centrum van Sankt Anton. De Galzigbahn en Gampenbahn liggen op 100 meter afstand van het hotel. Dit hotel beschikt over luxe infinity pool die uitkijkt op de bergen. De spa van het Anthony’s Life&Style Hotel beschikt over een Finse sauna en een biosauna.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Reviews

Fijn hotel voor een groepsreis. Prima eten in een eetzaal die toch niet massaal voelt. Heel veel faciliteiten die voor iedereen wat te bieden hebben. Heerlijke kamer ook.

Van Doorne N.V.

This hotel is amazing! It's located in the mountain, very close to ski slopes.

Deloitte

img-2076-1

Kan ik helpen?