Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen
Het prachtige Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt ligt op loopafstand van het authentieke en gezellige centrum van Andermatt. Het hotel heeft in december 2018 haar deuren geopend en is van veel luxe voorzien. De moderne maar gezellige inrichting, de geuren van hout en voortreffelijk eten maakt dat je je hier direct welkom voelt. Het hotel heeft een zeer goed restaurant, privé parkeergelegenheid, een fitnesscentrum en een bar. Dit 4-sterrenhotel heeft tevens gratis WiFi, een skiopslag en roomservice. Daarnaast biedt het hotel een binnenzwembad, een hamam en een 24-uursreceptie.
Het Radisson Blu Hotel Reussen biedt ook een businesscentrum waar je met een gerust hart een vergadering kan plannen. De skilift vind je op ongeveer 350 meter lopen. Er is eventueel een shuttle service beschikbaar.
Dit recentelijk gerenoveerde 4-sterrenhotel bevindt zich in de voetgangerszone van Saalbach, op slechts 50 meter van de skiliften. De elegant en landelijk ingerichte kamers van Saalbacher Hof hebben een kabel-tv en een badkamer met badjassen en een haardroger. Sommige kamers hebben een balkon.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Pension Nordstern in Mayrhofen biedt een gezellig en gastvrij verblijf in het hart van de Oostenrijkse Alpen. Dit traditionele pension is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in de prachtige regio Zillertal. Het hotel straalt geen luxe uit.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België