1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events!
Het prachtige Radisson Blu Hotel Reussen, Andermatt ligt op loopafstand van het authentieke en gezellige centrum van Andermatt. Het hotel heeft in december 2018 haar deuren geopend en is van veel luxe voorzien. De moderne maar gezellige inrichting, de geuren van hout en voortreffelijk eten maakt dat je je hier direct welkom voelt. Het hotel heeft een zeer goed restaurant, privé parkeergelegenheid, een fitnesscentrum en een bar. Dit 4-sterrenhotel heeft tevens gratis WiFi, een skiopslag en roomservice. Daarnaast biedt het hotel een binnenzwembad, een hamam en een 24-uursreceptie.
Het Radisson Blu Hotel Reussen biedt ook een businesscentrum waar je met een gerust hart een vergadering kan plannen. De skilift vind je op ongeveer 350 meter lopen. Er is eventueel een shuttle service beschikbaar.
Het geweldige 3-sterrenhotel Wismeyerhaus in Obertauern ligt tussen 2 skiliften en is bereikbaar op ski's. Alle kamers hebben een badkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders en een haardroger. Er wordt elke ochtend een ontbijt geserveerd.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Het in chaletstijl gebouwde hotel en restaurant Fleur De Neige ligt in Châtel, in de vallei van de Abondance bij het skigebied Portes du Soleil. Het hotel ligt in de Franse Alpen op 1200 meter hoogte, op anderhalf uur rijden van de luchthaven van Genève.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Pension Alpenheim is een prachtig gastenverblijf gelegen op een top locatie in het dorpje Sankt Anton. Het pension ligt aan de piste en op 3 minuten lopen van het centrum. Er wordt een heerlijk ontbijt geserveerd in de ontbijtruimte, die een prachtig uitzicht biedt op de bergen.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België