1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events!
Het zonnige Chamonix heeft een zuidelijke sfeer. In 1924 werden hier de eerste Olympische Winterspelen gehouden. Je kunt hier goed eten voor een redelijke prijs. Een specialiteit van de regionale keuken is de Reblochonade, een soort van raclette met kaas uit de streek. In Argentière verblijven vooral jongeren. Dit dorp is echt ingesteld op actieve wintersporters. Chamonix is ook een perfecte uitvalsbasis voor tal van andere sporten, zoals bergbeklimmen, wandelen, ijsklimmen en deltavliegen.
Chamonix heeft skiërs een enorm gebied te bieden dat valt onder de skipas Mont Blanc. Het aantal kilometers van de Mont Blanc skipas is zo groot door verschillende gebieden in de omgeving waar de skipas geldig is. Chamonix zelf heeft twee skigebieden: Le Brévant en La Flégère. De echte trekpleister van dit skigebied is toch wel de off-piste tocht van meer dan vier uur door de Vallée Blanche.
Het hotel is een uiterst charmant 4-sterrenhotel met een centrale ligging in de voetgangerszone van Saalbach en op zeer korte afstand van de skiliften. Het wellnesscentrum van ca. 350 m² biedt je de ontspanning die je nodig hebt na een dag op de piste.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
In het centrum van Kaprun en aan de voet van de Kitzsteinhorn ligt Das Alpenhaus. Op zeer korte afstand vind je ook de Maiskogel, de skilift die je zo naar het skigebied brengt. De kamers zijn modern ingericht en zijn van alle gemakken voorzien.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Cortina ligt op 300 meter van de kabelbaan van Faloria. De skibus stopt op 50 meter afstand van het hotel. Je kunt gratis parkeren op het privéparkeerterrein tegenover de klokkentoren. Alle kamers van Hotel Cortina zijn voorzien van houten vloeren, een tv en gratis WiFi.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België