Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen

Venturn

Hotel Elisabeth

Dit prachtige 5-sterren hotel is onlangs gerenoveerd en is enkel toegankelijk voor volwassenen. Het bevindt zich in het centrum van Mayrhofen, op 5 minuten lopen van het skigebied Zillertal 3000. In de spa van 1400 m² vind je onder meer een sauna, een stoombad en een binnenzwembad van 17 meter. Je kan hier ontspannen op het zonneterras, en kiezen uit tal van schoonheidsbehandelingen. Het hotel beschikt eveneens over een eigen fitnesscentrum. De kamers zijn ingericht in een moderne en stijlvolle Tiroolse stijl en beschikken over een balkon, een flatscreen-tv, een zithoek, en een ruime badkamer met bad of douche. De inrichting en stijl van de kamers, maar eigenlijk van het gehele hotel is waanzinnig. Het is warm, het is fris en er is gekozen voor hoge kwaliteit en comfort. Het hotel heeft een bar met een open haard en een restaurant dat lokale specialiteiten serveert. Er worden ook elke week buffetten en diners bij kaarslicht met pianomuziek georganiseerd. Verder is er een 5-gangenmenu met saladebuffet en verschillende soorten kaas beschikbaar, alsook een vieruurtje als je verblijft op basis van halfpension.

  • Binnenzwembad
  • Wellnesscentrum
  • Rookvrije kamers
  • Restaurant
  • Gratis WiFi
  • Privéparkeergelegenheid
  • Bar
45

Mayrhofen

Mayrhofen ligt in het Zillertal gebied. Het is een levendig dorp met een typisch Oostenrijkse charme. De après-ski van Mayrhofen is beroemd. Mayrhofen staat bekend als après-ski dorp bij uitstek. Direct na het skiën lopen de kroegen vol. De Umbrella Bar, de Ice Bar en Nicki’s Schirmbar zijn dan de hotspots. Later op de avond ga je naar de Speak Easy, de Apropos of één van de vele andere bars of discotheken.

Skigebied

De dorpen Hippach, Mayrhofen, Finkenberg en Tux hebben hun gebieden op elkaar aangesloten tot één groot, gemeenschappelijk skigebied: Ski Zillertal 3000, dat op de grens van het Zillertal en Tuxertal ligt. Deze regio heeft alles wat een skiër zoekt. Zelfs de echte cracks zijn hier helemaal in hun element. De 45 liften ontsluiten meer dan 143 kilometer piste, waarvan 42 blauw, 84 rood en 17 zwart is. Tenslotte is er Hintertux, een hoteldorp ver achter in het dal, aan de voet van de indrukwekkende Tuxer Gletsjer. Op deze gletsjer ligt een skigebied met 88 kilometer piste waar je maar liefst 365 dagen per jaar kan skiën.

Waarom kiezen voor Wens Business Events?

Persoonlijk contact
Tot in de puntjes geregeld
Incentives volledig op maat

Bezoekers bekeken ook...

fiss-alpslodge-hotel-garni-oostenrijk-1

Het Alpslodge LIFE.STYLE.HOTEL.FISS ligt op 300 meter van de kabelbanen Möseralmbahn en Schönjochbahn. Het hotel ligt direct aan de piste en vanaf het zonneterras aan de piste heb je een panoramisch uitzicht. Het hotel heeft een ondergrondse parkeergarage.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

gerlos-hotel-alpenhof-oostenrijk-1

Hotel Alpenhof in Gerlos heeft maar liefst vier sterren, en dat is te merken! Van de prachtig ingerichte kamers tot aan de Oostenrijkse gastvrijheid van elke hotelmedewerker: het is ultiem genieten voor elke gast. De piste en het levendige centrum zijn binnen handbereik!
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

obertauern-hotel-marietta-oostenrijk-1

Een van de beste hotels in ons assortiment en in 2023 geheel gerenoveerd. Gelegen aan de voet van de pistes in het centrum van Obertauern. Het beschikt over 2 restaurants, een spa met een binnenzwembad en een bubbelbad
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Reviews

logo-tonyschocolonely-1

1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!

Bart van Heumen, Tony Chocolonely

logo-deloitte-1419

Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.

Deloitte België

img-2052-1409-onaangepastorigineel-1

Kan ik helpen?