Het was een prima hotel met bar zodat je lekker een biertje kunt drinken na het skien. Lekker centraal gelegen in het dorp. Dus kun je gemakkelijk nog even naar de kroeg of een restaurant.

Exact

Die Hochkönigin

Die Hochköninging is een prachtig 4-sterrenhotel gelegen in Maria Alm. Het hotel ligt op 200 meter van de Natrunlift. Het hotel biedt gratis WiFi en wie van wellness houdt is bij dit hotel helemaal aan het juiste adres. Er is namelijk een wellnesscentrum van wel 2000 m2, een zwembad van ruim 15 meter met een geïntegreerde hot tub en een spa aanwezig. Tevens heb je vanaf het hotel direct toegang tot de skipistes. Het hotel heeft een heerlijk loungegedeelte met een prachtig uitzicht. De kamers en suites van het hotel zijn allemaal geheel rookvrij. In de kamers zijn zachte, comfortabele basjassen een badtas met badhanddoek voor de Nature SPA en designslippers, een haardroger, een waterkan, een kluisje op de kamer, een telefoon, een flatscreen-tv met een intern informatiekanaal en, indien nodig een minibar aanwezig.  
  • Zwembaden
  • Wellnesscentrum
  • Rookvrije kamers
  • Restaurant
  • Voorzieningen voor gehandicapten
  • Grati WiFi
  • Bar

Maria Alm

Het schilderachtige Maria Alm is op een prachtige locatie gelegen in een schitterend landschap aan de voet van de Hochkönig, in een kort en doodlopend dal. De gezellige terrasjes en restaurantjes in het centrum zorgen voor een gemoedelijke sfeer.

Skigebied

Maria Alm’s eigen skigebied omvat ongeveer 120 km aan pistes (in het Hochkönig‑gebied), met de Aberg‑Langeck als populair deel. De bekende Königstour biedt 35 km aaneengesloten pistes over 6 toppen (7 500 m hoogteverschil), volledig verbonden met het dorpsgebied.

Waarom kiezen voor Wens Business Events?

Persoonlijk contact
Tot in de puntjes geregeld
Incentives volledig op maat

Bezoekers bekeken ook...

zell-am-see-elements-resort-1

Het gloednieuwe 4-sterrenhotel ELEMENTS Resort combineert bergen, gletsjers en meren. De directe nabijheid van de AreitXpress, golfbaan en talrijke winkelmogelijkheden en restaurants vormen een perfect startpunt voor ski- en wandelavonturen.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

zell-am-see-hotel-gruner-baum-oostenrijk-1

Hotel Gruner Baum wordt door een familie beheerd en ligt op slechts een paar minuten lopen van het meer en de kabelbaan. Het heeft een centrale ligging in het voetgangersgebied van Zell am See. Het hotel beschikt over kamers en appartementen die zijn verspreid over het terrein van het hotel.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

zell-am-see-hotel-der-waldhof-oostenrijk-1

Hotel Der Waldhof is een comfortabel en gezellig 4-sterrenhotel voor de actieve wintersporter. Het winkelgebied met bars, restaurants en winkels is vlakbij te vinden, op 400 meter afstand. Het hotel ligt tevens aan de piste. Ontspan in de ruime, comfortabele kamers.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Reviews

logo-tonyschocolonely-1

1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!

Bart van Heumen, Tony Chocolonely

logo-deloitte-1419

Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.

Deloitte België

img-2076-1

Kan ik helpen?