Wij zijn net terug van een hele fijne short-stay in Chalet Levett in Sankt Anton. Wij zijn vriendelijk ontvangen door onze chalethosts Tom, Eline en Marleen. Het chalet zag er prachtig uit en heeft een perfecte afstand tot de gondel. Het diner was heerlijk en we hebben één avond zelf gebruik kunnen maken van de keuken. Super fijn geregeld! Volgend jaar gaan we zelf weer op reis met Wens!Dankjewel voor de goede zorgen!Liefs, de Venturnianen

Venturn

Hotel Gran Roc

Het Gran Roc, een 3-sterrenhotel met direct uitzicht op de skipistes van Sestriere, dat "de helderste ster van de Vialattea" is, biedt een mix van traditie en innovatie, met grote en elegante kamers uitgerust met het beste comfort, voor een onvergetelijke vakantie in de sneeuw. De volledig gerenoveerde kamers zijn voorzien van meubels die de typische warmte van een bergomgeving kunnen combineren met de essentiële lijnen van modern design. Alle hotelaccommodaties zijn voorzien van het beste comfort en hebben een eigen badkamer met douche. Daarnaast hebben de kamers een eigen balkon met uitzicht op Sestrière of het Vialattea-gebergte. Na een heerlijk dagje op skipistes kan je terecht in het restaurant met een fantastisch uitzicht op Sestriere. In het restaurant kan je genieten van traditionele gerechten uit de Italiaanse en internationale keuken. Er is zelfs een wijnkelder aanwezig met wel 300 wijnen!   
  • Gunstige ligging
  • Directe toegang tot de skipistes
  • Panoramisch uitzicht
  • Rookvrije kamers
  • Gratis WiFi
  • Restaurant
  • Gezellige bar
61

Sestriere

Skigebied

Waarom kiezen voor Wens Business Events?

Persoonlijk contact
Tot in de puntjes geregeld
Incentives volledig op maat

Bezoekers bekeken ook...

mayrhofen-harakiri-party-house-oostenrijk-1

Dit comfortabele Harakiri Partyhouse hotel is in de winter van 2011/2012 geopend en ligt midden in het centrum van het populaire Mayrhofen. De hoofdskilift ‘Penkenbahn’ bevindt zich op minder dan 100 meter loopafstand. Het hotel heeft een moderne uitstraling.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

zell-am-see-hotel-der-waldhof-oostenrijk-1

Hotel Der Waldhof is een comfortabel en gezellig 4-sterrenhotel voor de actieve wintersporter. Het winkelgebied met bars, restaurants en winkels is vlakbij te vinden, op 400 meter afstand. Het hotel ligt tevens aan de piste. Ontspan in de ruime, comfortabele kamers.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

zell-am-see-hotel-gruner-baum-oostenrijk-1

Hotel Gruner Baum wordt door een familie beheerd en ligt op slechts een paar minuten lopen van het meer en de kabelbaan. Het heeft een centrale ligging in het voetgangersgebied van Zell am See. Het hotel beschikt over kamers en appartementen die zijn verspreid over het terrein van het hotel.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend een offerte aan.

Reviews

logo-tonyschocolonely-1

1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!

Bart van Heumen, Tony Chocolonely

logo-deloitte-1419

Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.

Deloitte België

eva-1571

Kan ik helpen?