dit is precies wat ik zocht bij het organiseren van een ski trip!
Op circa vijf minuten lopen van het centrum van Westendorp ligt hotel Bichlingerhof. De skilift is gelegen op slechts 700 meter afstand. In het hotel bevindt zich een Tirools restaurant en vanaf het hotel heb je uitzicht op het Hohe Salve-gebergte.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België