1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events!
Het zonnige Chamonix heeft een zuidelijke sfeer. In 1924 werden hier de eerste Olympische Winterspelen gehouden. Je kunt hier goed eten voor een redelijke prijs. Een specialiteit van de regionale keuken is de Reblochonade, een soort van raclette met kaas uit de streek. In Argentière verblijven vooral jongeren. Dit dorp is echt ingesteld op actieve wintersporters. Chamonix is ook een perfecte uitvalsbasis voor tal van andere sporten, zoals bergbeklimmen, wandelen, ijsklimmen en deltavliegen.
Chamonix heeft skiërs een enorm gebied te bieden dat valt onder de skipas Mont Blanc. Het aantal kilometers van de Mont Blanc skipas is zo groot door verschillende gebieden in de omgeving waar de skipas geldig is. Chamonix zelf heeft twee skigebieden: Le Brévant en La Flégère. De echte trekpleister van dit skigebied is toch wel de off-piste tocht van meer dan vier uur door de Vallée Blanche.
Dit hotel met een zowel moderne als ook traditionele stijl geeft je meteen het gewenste vakantiegevoel. Gelegen op slechts 150 meter van de de Waldbahn is het bijna een ski-in / ski-out locatie! Het hotel heeft een heerlijke wellness en kamers met een balkon.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Dit 4-sterrenhotel ligt direct bij het dalstation van de stoeltjeslift Birkhahn. De kamers zijn traditioneel Tiroolse stijl. Er is een lounge met een bar aanwezig in het hotel. Zo zijn er ook genoeg faciliteiten om te ontspannen zoals uitgebreide wellness met binnenzwembad en hot tub.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Hotel Eberl ligt op slechts 500 meter afstand van de lift die toegang biedt tot het skigebied Zillertal 3000. Dit 4-sterrenhotel in Finkenberg heeft een wellnesscentrum met sauna’s, overdekt zwembad en fitnessruimte. Het hotel heeft een eigen restaurant, bar en een gezellige stube.
Benieuwd naar de mogelijkheden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan.
1000 maal dank voor het prachtige weekend dames en heer van Wens Business Events! Sophie en ik hebben mega genoten. Alles was tot in de puntjes verzorgt, accommodatie en gastvrijheid was top! Het heerlijke eten met ook goede gesprekken over duurzaamheid in combinatie met veel lachen en plezier heeft dit weekend tot een groot succes gemaakt. Tot snel!
Bart van Heumen, Tony Chocolonely
Wens Business zorgde ervoor dat een reis voor 75 mensen voelde als een reis die je boekt voor 1 persoon. Van start tot einde word je perfect ondersteund en ze zijn op elk moment bereikbaar. Ik zou dit aan elk bedrijf aanraden.
Deloitte België